Arjann Akbari
Centrala Sundbyberg Ersättare styrelsen
Centrala Sundbyberg Ersättare styrelsen
Ersättare Vänsterpartiet Sundbybergs styrelse, ersättare Bygg- och Tillståndsnämnden
Ersättare, Äldrenämnden
Rissne Suppleant Norrenergi AB
Ursvik Vice Gruppledare, kommunalråd, ledamot Kommunstyrelsen, ledamot Kommunfullmäktige, ordförande Äldrenämnden, ordförande Sundbybergs stads pensionärsråd, ledamot Krisledningsnämnden, suppleant Sundbyberg Avfall och Vatten AB, representant Fairtrade City (styrgruppen), ersättare Exploaterings- och näringslivsutskott, ersättare Kommunstyrelsens personalutskott
Vice ordförande Social- och Arbetsmarknadsnämnden, ledamot Överförmyndarnämnden, stämmoombud Sweden Green Building Council, , styrelseledamot
Ör Ersättare i Kommunfullmäktige
Rissne Första vice ordförande i Kultur- och Fritidsnämnden, ersättare i Kommunstyrelsen, ersättare i Exploaterings- och Näringslivsutskottet
Storskogen Styrelseordförande, , ersättare kommunfullmäktige, ledamot förskolenämnden
Rissne Styrelseledamot
Rissne Ledamot Kommunfullmäktige, ledamot Byggnads- och Tillståndsnämnden, suppleant Förvaltaren Fastighetsutveckling Sundbyberg AB, ersättare Fastighets AB Förvaltaren
Storskogen Styrelseledamot, , ersättare Kommunfullmäktige, ersättare Förskolenämnden
Centrala Sundbyberg Ersättare Äldrenämnden, , revisor Vänsterpartiet Sundbybergs styrelse
Ör Ledamot Stadsmiljö- och tekniska nämnden
Rissne Ordförande i Personalutskottet, ledamot i Kommunfullmäktige, ersättare i Kommunstyrelsen
Ersättare i Kommunfullmäktige
Rissne Ledamot i Valnämnden, ersättare i Kommunfullmäktige
Lilla Alby Ledamot Kultur- och fritidsnämnden, , revisor Vänsterpartiet Sundbybergs styrelse
Ersättare i Kultur- och fritidsnämnden
Centrala Sundbyberg Ersättare Kommunfullmäktige
Rissne Styrelseledamot
Lilla Alby Ledamot Lokalfastigheter i Sundbyberg AB
Ersättare i Valnämnden
Ersättare i Grundskole- och Gymnasienämnden
Duvbo Första vice ordförande i Kommunfullmäktige, ordförande i Sundbybergs stads funktionsrättsråd, ledamot i Stadsmiljö- och tekniska nämnden, ledamot i Sundbyberg Avfall- och Vatten AB
Centrala Sundbyberg Ersättare i Bygg- och Tillståndsnämnden, ersättare Stadsmiljö- och Tekniska nämnden
Rissne Ersättare Sundbybergs Stadsnätsbolag AB, ersättare Sundbybergs Bredband AB
Ör Ledamot i Grundskole- och Gymnasienämnden, ledamot i Kommunfullmäktige
Hallonbergen Revisor i Kommunrevisionen
Styrelseledamot
Lilla Alby Kassör i styrelsen
Rissne Ledamot i Äldrenämnden
Centrala Sundbyberg Styrelseledamot, ledamot i Grundskole- och gymnasienämnden
Hallonbergen Ledamot i Kommunfullmäktige, ledamot i Social- och arbetsmarknadsnämnden, ledamot i Brottsförebygganderådet
Ledamot, Förskolenämnden
Styrelseledamot, ersättare Kultur- och fritidsnämnden
Centrala Sundbyberg Styrelseledamot, , första vice ordförande Sundbybergs Stadsnätsbolag AB, första vice ordförande Sundbybergs Bredband AB
Storskogen Gruppledare, ordförande i Förskolenämnden, första vice ordförande i Kommunstyrelsen, första vice ordförande i Exploaterings- och näringslivsutskottet, första vice ordförande i Krisledningsnämnden, ledamot i Kommunfullmäktige, ledamot i Solna-Sundbybergskommittéen, ledamot i Sundbybergs Stadshus AB, ombud i Kommunförbundet Storsthlm, ombud i Kommuninvest, personlig ersättare i Mälardalsrådet
Centrala Sundbyberg Första vice ordförande i Social- och Arbetsmarknadsnämnden, ledamot i Fastighets AB Förvaltaren, ledamot i Förvaltaren Fastighetsutveckling Sundbyberg AB